Vantage Live

Vantage Live, çarpıcı ses kalitesini olağanüstü elverişlilik ve kurulum esnekliğini birlikte sunan eksiksiz bir sistem, benzersiz bir üründür.

Bu, iki kıta üzerinde üç şirkete yayılmış (YG Acoustics, Bel Canto ve Cambridge Acoustic Sciences) ve tümü üst düzey sesin sınırlarını yeniden tanımlama tutkusuyla birleşen bir ekibin uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirmesinin doruk noktasıdır.

Vantage Life, son teknoloji mühendislik, akustik ve elektroniklerin sofistike süper bilgisayar modelleri kullanılarak bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.

Bir çift derlitoplu biçimli zemin tipi hoparlör ve ona bağlı hassas bir kontrol ünitesinden oluşan Vantage Live, çok bileşenli sistemlerde en iyilerle rekabet ederek en üst düzeyde doğruluk ve müzikalite sunar.

Tasarıma çok ödüllü hoparlörümüz Vantage ile başladık: en derlitoplu üç yollu modelimiz. Titreşimsiz, tamamen alüminyum bir kabinde bir araya getirilmiş ünlü ForgeCore tiz ünitesi ve BilletCore konili sürücüler.

Vantage Live’ın her yönü, binlerce saatlik kritik dinleme ile birlikte karmaşık çok alanlı hesaplama modellemesi kullanılarak tasarlandı ve ayarlandı.

DSP geçiş devresi, tüm ses şiddetlerinde üstün ses sağlamak için sürücü ve kabin davranışının her nüansını dikkate alır: yalnızca olağanüstü ölçülen performans değil, aynı zamanda tamamen kapsamlı, doğal ve yormayan bir ses. Olağanüstü faz dağıtımı, geniş bir ses merkezi üzerinde holografik görüntüleme sağlar ve hoparlör yerleşimine olağandışı esneklik kazandırır.

Bel Canto ile birlikte, rahat bir dinamik, netlik ve müzikalite sağlayan en üst düzey DSP, DAC ve güçlendirici devrelerinin özel bir kombinasyonunu geliştirdik. Her bir hoparlör, serin ve verimli çalışan devrelere sahip ve sürücü başına 700 vat çıkış sağlayan üç adet güçlendiriciye sahiptir.

Ulaşılan sonuç; entegre bir sistemden daha önce hiç elde edilmemiş bir ses kalitesi.

Zarif ve ufak boyutlu kontrol ünitesi, kullanıcıların arzu edeceği tüm esnekliği sağlar. Vantage Live, Tidal ve Qobuz’u doğrudan yayınlar, DSD, MQA, 192k PCM sesleri çalar ve bir Roon çalma noktasıdır.

Dahası, kontrol ünitesi, en iyi pikap ve kartuşlara layık, MM veya MC kartuşları kabul eden ve ayarlanabilir kazanç ve yüklemeye izin veren inanılmaz bir pikap katına da sahiptir. Ayrıca AES/EBU, S/PDIF (BNC), Optik (Toslink), USB-B, USB ana bilgisayar, Ethernet ve iki çift RCA analog dahil olmak üzere bir dizi başka girişi bulunmaktadır. Özel sistem kontrolü için RS232 mevcuttur.

Bu esnek platform, hem çok çeşitli harici ses kaynağı kullanmak isteyen hem sadece network üzerinden ses akışı isteyen müşterileri destekler. Kablosuz ses akışı için özel olarak seçilmiş yüksek performanslı bir wi-fi dongle da bulunmaktadır.

Sistemin, Roon çalıştıran bir mobil cihaz veya doğrudan Tidal ve Qobuz çalabilen ücretsiz SEEK uygulaması tarafından kontrol edilmesi amaçlanmıştır. Yüksek kaliteli metal bir uzaktan kumanda da bulunmaktadır.

Vantage Live’ı duyduktan sonra, bu eşsiz ürünün ne kadar özel olduğunu hemen farkedeceğinizden tüm ekip olarak son derece eminiz. Vantage Live, müzik severlere, kullanımı kolay, az yer kaplayan, güzel oluşturulmuş bir ses sistemi sunuyor. Bu ürün, yeni odyofiller yaratacaktır.